EUFORIJA /
Barbarez na sedmom nebu: 'Došli smo kao totalni autsajderi, želimo napraviti nešto veliko'
Čak 22 vatrogasca sa šest vozila gasila su požar na napuštenoj tvornici koji je izbio danas oko 11 sati
Zagrebački su vatrogasci u petak oko 11 sati dobili dojavu o požaru u napuštenoj tvornici "Banija" u Valdecovoj ulici u Maksimiru. Iz Javne vatrogasne postrojbe Grada Zagreba potvrdili su RTL-u kako je na intervenciju izašlo šest vozila s 22 vatrogasca te da je požar ugašen.
Vatrena stihija spalila je cijeli drugi kat zgrade, a vatrogasci nemaju saznanja što bi mogao biti uzrok požara. Pretpostavljaju da se negdje u zgradi nalazio zaostali spremnik s gorivom, no sve bi okolnosti trebale biti poznate nakon policijskog očevida. Srećom, nitko nije ozlijeđen.