'PA KUD ON?' /
Navijači ne mogu vjerovati Dalićevoj postavi: 'Remi će biti kao loto dobitak'
Ellu su razljutili ljudi koji u online oglasima prodaju kvasac za dvadeset kuna po vrećici
Ella Dvornik i njezina obitelj ovih su dana u samoizolaciji, a ona vrijeme krati na društvenim mrežama gdje komentira situaciju s koronavirusom. Posljednju objavu na svom Facebooku posvetila je ljudima koji u online oglasima prodaju kvasac za dvadeset kuna po vrećici.
"U poseban krug pakla ljude koji su odlučili u ovim vremenima profitirati na nesreći drugih! Karma je kučka", napisala je Ella ne skrivajući bijes.
Situaciju s koronavirusom u Hrvatskoj i svijetu iz minute u minutu možete pratiti OVDJE.