'BRAVO, VATRENI' /
Navijači oduševljeni velikom pobjedom: 'Mi smo kao dizel, treba nam da se zagrijemo'
Anđa Marić zajedno sa bendom Flare promovira svoj nadolazeći album "Srebrni". 28. prosinca ekipa će album predstaviti Rijeci, pravom rockerskom gradu, gdje će u 13 sati u Dallasovoj trgovini u Splitskoj 2a, biti preslušavanje njihovog novog albuma, a moći će se kupiti i "famozna torbica" Anđe M.