CURE PRVI DETALJI /
Nesreća usred noći: Četvero ljudi završilo u bolnici, izravno se sudarili Audi i Renault
O tempora o mores
U gradu Flogsti u Švedskoj, nekoliko godina u modi je da se posle 22h izađe na prozor i vrišti.
Većina stanara naselja iz kojeg se vrišti su studenti.
Dok je u Srbiji devedesetih bilo u modi da se lupa o šerpe u vreme "Dnevnika", u Švedskoj pravi razlog za vrištanje ostaje nedokučiv.