'PA KUD ON?' /
Navijači ne mogu vjerovati Dalićevoj postavi: 'Remi će biti kao loto dobitak'
Nadbiskupski ordinarijat vrhbosanski obavještava javnost da je vrhbosanski nadbiskup metropolita Vinko kardinal Puljić pozitivan na koronavirus, izvijestila je Nadbiskupija Vrhbosanska.
Kardinal Puljić osjeća blage simptome te se uz liječničku preporuku nalazi u kućnoj izolaciji.
Nadbiskupski ordinarijat poziva vjernike na molitvu za zdravlje kardinala Puljića te još jednom upućuje apel svima na odgovorno ponašanje i poštovanje svih epidemioloških mjera koje su donijele nadležne institucije, zaključuje se u priopćenju.