Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
'NIŠTA NE PORIČEM' /

HDZ-ov načelnik vozio pijan, pazite koliko je napuhao: 'Kada me krenulo lovit išao sam kući'

'Bilo je što je bilo. Ništa ne poričem', naveo je gradonačelnik

VOYO logo
VOYO logo

Davor Adžić (59), načelnik općine Tordinci i potpredsjednik Vukovarsko-srijemskog odbora HDZ-a, uhvaćen je pijan za volanom u noći na nedjelju u Antinu, objavio je Index.hr

Policija ga je zaustavila dvije minute nakon ponoći, a alkotestiranjem je utvrđeno da je u krvi imao 1,71 promila alkohola.

'Išao sam kući kada me krenulo lovit' 

"Bio sam na druženju s privatnim autom i kada me krenulo 'lovit' išao sam kući", rekao je načelnik u razgovoru za 24sata.

"Bilo je što je bilo. Ništa ne poričem", dodao je Adžić i istaknuo da je policija bila profesionalna te da su ga odveli u postaju.

Podsjetimo, vukovarsko-srijemska policija u utorak je, ne navodeći identitet, izvijestila o spomenutom događaju. 

U priopćenju su naveli da je 59-godišnji vozač zaustavljen u nedjelju u 00.02 sati u Antinu, gdje je upravljao automobilom vinkovačkih registarskih oznaka te da je u organizmu imao 1,71 promila.

"Vozač je smješten u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva", dodala je policija. 

komentara
Komentiranje na Net.hr dozvoljeno je samo registriranim korisnicima. Ako se ne slažete s autorom teksta ili nekim tko je komentirao taj tekst to je u redu. Međutim, nije u redu vrijeđati ljude, diskriminirati, trolati, kršiti Pravila komentiranja i odredbe stavka 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima. Odgovorni ste za sve napisano u komentaru. Ovo je web portal kojeg posjećuje tisuće ljudi svakodnevno i s nekima se jednostavno nećete slagati. Zato se držite osnovnih pravila ponašanja i sve će biti ok.
VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike