brutalno iskren /
Teške riječi legendarnog trenera nakon debakla: 'Nisam uspio, nisam nogometu ništa ostavio'
Muškaraca su vidjeli u staroj jezgri
Bez ikakve odjeće na sebi, učinio je đir po Gradu. Kasnije je viđen i na Pilama u Dubrovniku gdje se odlučio "rasfreškati" i piti vodu s fontane, objavio je Dubrovački dnevnik.
Nije jasno radi li se ovdje o okladi, zafrkanciji, kopiranju legendarne scene 'Walk of Shame' iz Igre prijestolja koja se snimala u Dubrovniku ili je ovom muškarcu samo bilo jako vruće.
No, jasno je kako se radi o potpunom nepoštivanju Grada i njegovih građana jer ovakvo ponašanje ne samo da je neprimjereno, nego i kažnjivo.