'ŠALJEMO JASNU PORUKU' /
Stižu stroža pravila, a kazne idu i do 130.000 eura! 'Cilj se neće postići'
Milan Bandić je jutros, uoči medijske konferencije, komentirao svoju glasnogovornicu Dajanu Antoniju Bebek zbog načina na koji je sjedila.
"Vidi se da je bila na HRT-u dugo, kako ležerna sjedi k'o Khashoggi u fotelji. To valjda prijeđe u naviku ljudima. Sjedi čak bolje i mirnije od Bačića (glavnog ravnatelja HRT-a Kazimira Bačića, op.a.). On ima malo tvrđu stolicu, a ona se zavalila ovdje pa ti hvala lijepo", komentirao je Bandić.
Njegov komentar poslušajte na 4:30 minuti.