PRESLATKA PODRŠKA /
Adriana Ćaleta-Car bodri Vatrene uoči ključne utakmice: Cijela obitelj nosi dresove
ZAGREB - Trojica naoružanih maskiranih razbojnika opljačkala su rano jutros casino u zagrebačkom naselju Prečko, pobjegavši s plijenom od više desetaka tisuća kuna, doznaje se u policiji.
Razbojnici su u casino u Ulici Josipa Slavenskog upali u 3,20 sati i vatrenim oružjem zaprijetili trojici zaposlenika u dobi od 22 i 25 godine. Uplašeni zaposlenici dali su im novac, a razbojnici su potom s plijenom pobjegli u nepoznato.