HLADAN TUŠ /
Alžirci doživjeli iznenađenje prilikom pripreme za utakmicu s Jordanom
Prvo su razvili transparent na kojem su bili stihovi Haustorove pjesme "Šal od svile"
Navijači Dinama, Bad Blue Boysi, neposredno su uoči utakmice četvrtog kola Lige prvaka između Dinama i Šahtara, izveli zanimljivu koreografiju sa šalovima. Prvo su razvili transparent na kojem su bili stihovi Haustorove pjesme "Šal od svile", koji glasi, "Kada s moga vrata vijori šal... Ja sam slobodan", ali onda su podigli još jednu poruku.
"Zbog šala u zatvor?! Cilj još jedne izmjene zakona: rušenje navijačkog pokreta", stajalo je u poruci BBB-a, koja se odnosila o novom prijedlogu izmjene Zakona o navijačima prema kojima se navijače može uhititi ako su maskirani šalom ili nekim drugim odjevnim predmetom.