Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SLAVENE, ŠTO SE TO KUHA: /

Bilić prodao odličnog igrača za sitniš!

West Ham očito dovodi novog napadača, jer je Mauro Zarate definitivno napustio redove londonskog kluba.

VOYO logo
VOYO logo

Iako je imao važeći ugovor do ljeta 2017. godine, Slaven Bilić i društvo iz istočnog Londona su praktički poklonili argentinskog napadača Maura Zaratea Fiorentini. Otišao je uz odštetu od samo dva milijuna eura. U prethodnih 18 mjeseci bio je čak i na posudbi u QPR-u, a za Hammerse je odigrao 29 utakmica i zabio sedam golova. Posebno će Bilić pamtiti onaj u 1. kolu Premiershipa, kada je srušio Arsenal na Emiratesu, a zatim i Chelseaju u pobjedi protiv Mourinhovih trupa.

Zarateu je 28 godina, a ovo mu je treći klub u Italiji, ranije je igrao za Inter i Lazio. Kako Bilićeva momčad ima problema s zdravljem napadača, van kadra su Carroll i Sakho, a sada su ostali bez Zaratea, postaje jasno da će do kraja mjeseca West Ham morati dovesti novog golgetera. Od zdravih špica, preostali su mu Jelavić i Valencia koji baš i nisu prve opcije, a oni će morati izdržati teret iznimno teškog okršaja protiv Manchester Cityja u Londonu ove subote.

Špekulira se kako će Bilić na posudbu pokušati dovesti Nigerijca Emmanuela Emenikea ili Alžirca Ishaka Belfodila koji igraju u prvenstvu Ujedinjenih Arapskih Emirata.

VOYO logo
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
VOYO logo
VOYO logo
Regionalni portali
Još iz rubrike