Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ZOI /

Naši skijaši se javili nakon odrađenog slaloma u Bormiju: Evo što kažu

Danas su naši skijaši Filip Zubčić, Istok Rodeš i Samuel Kolega odradili utrku veleslaloma u Bormiju u sklopu Zimskih olimpijskih igara u Milanu i Cortini. Kolega i Rodeš su, nažalost, ispali iz utrke u prvoj vožnji, dok je najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić bio 13. u ukupnom poretku.

Koliko su Zubčić i Rodeš zadovoljni utrkom otkrili su našoj Ines Goda Forjan.

VOYO logo
VOYO logo
VOYO logo
VOYO logo
Pogledaj još videa