Pogledajte što su Dallasić i Orlando objavili za Musu i Marca uoči Paname
Dallas i Orlando prate nastupe svojih Hrvata, a javio se i Midtjylland te podržao svog Martina Erlića
Hrvatska u drugom kolu skupine L Svjetskog prvenstva igra protiv Paname u Torontu.
Mundijal koji se održava na teritoriju SAD-a, Meksika i Kanade poseban je za sve igrače koji igraju u tamošnjim ligama, a pogotovo u MLS-u.
Poseban turnir tako doživljavaju Petar Musa i Marco Pašalić, a njihovi klubovi Dallas i Orlando prate nastupe svojih Hrvata. Bili su aktivni i uoči prve utakmice, a javili su se i na dan susreta protiv Paname.
"Put se nastavlja", kratko je napisao Orlando uz nekoliko fotografija Marca Pašalića u hrvatskom dresu.
No, puno je aktivniji Dallas koji je i ranije promijenio ime u Dallasić, a konstantno objavljuje podršku Petru Musi.
"Večeras ćemo hukati i urlati", napisali su iz Dallasića s novim fotografijama Muse u hrvatskom dresu.
Dodajmo kako je i danski Midtjylland objavio fotografiju Martina Erlića s hrvatskom zastavom i napisao da igra Hrvatska pprotiv Paname pruživši potporu našoj reprezentaciji.