NAJAVA /
Dan broj 13: Neka bude sretan za Hrvatsku, a imamo još tri spektakla
HDZ-ov župan Ivo Žinić koji živi u državnoj kući u Glini za koju je godinama plaćao tek najamninu od 100 kuna ili čak ni toliko, poručuje kako zbog birokratskih zapreka nije riješio darovnicu. Uselio se u kuću nakon akcije Oluja 1995., a bio je branitelj. U imovinskoj kartici naveo je da je kuću dobio darovnim ugovorom, no Središnji ured za obnovu i stambeno zbrinjavanje je objasnio da je kuća u vlasništvu države. Žinić kaže - plaćam režije.